ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

28 серпня традиційно день села відзначили жителі Прип’яті, який припадає на православне свято Успіння Пресвятої Богородиці

      28 серпня традиційно день села відзначили жителі Прип’яті, який припадає на православне свято Успіння Пресвятої Богородиці. Саме тому свято розпочали зі спільної молитви за добробут села.
      Привітати мешканців села прибув Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Також в урочистостях, які відбулися в сільському клубі, взяли участь Михайло Імберовський, депутат Волинської обласної ради, Володимир Бугайчук, заступник голови Шацької райдержадміністрації, Людмила Цевух, секретар, виконуюча обов’язків голови Шацької ОТГ та Володимир Бащук, представник народного депутата України Степана Івахіва. Приймав гостей господар Іван Гінчук, староста Прип’ятського старостинського округу.
      «Хочеться відзначити, що жителі села завжди активні, - сказав у своєму вітальному виступі Сергій Карпук, голова районної ради. – Це стосується і депутатів районної ради та громади від вашого округу, і звичайних мешканців, які приходять на особисті прийоми. Хочеться подякувати Вам за небайдужість та активність!»
      Голова районної ради відзначив грамотою Шацької районної ради Олександра Лончука , директора ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Прип’ять.
      «У Волинське Полісся я закохався ще в 16-річному віці, - пригадав Михайло Імберовський, депутат Волинської обласної ради, вітаючи з днем села, - тоді приїжджав до друга в гості в село Любохини. До речі, ми часто бували й у вас, в Прип’яті на дискотеках. Мені хвилююче тут бути».
      Сергій Карпук та Михайло Імберовський передали подарунки до нового навчального року від благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Так, набір посуду отримав дитячий садочок. Проектор та два мікрофони отримала школа с.Прип’ять. Це стало можливо після реалізації проекту, написаного активістами школи, вартість якого 10 800 грн. 2 тисячі гривень зібрала громада села Прип’ять, ще стільки ж було виділено з бюджету Шацької селищної ради. А решту, 6800 грн., профінансував благодійний фонд Ігоря Палиці. Гості подякували активістам села за пророблену працю та вручили подарунки. 
      Під час урочистостей було нагороджено наймолодшого та найстаршого жителів села, наймолодшу та найстаршу пари. Подякували військовим, які брали участь у боях в зоні АТО. Грамоти та подарунки вручили спортсменам, які брали участь в футбольних змаганнях до Дня села. Для наймолодших жителів Прип’яті було організовано розваги і, традиційно, проведено святкову лотерею.

 

31.08.2018 року
 
Фотогалерея