ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

30 серпня відбулося закриття триденного змагання за Кубок Світязя гри з боча

      30 серпня відбулося закриття триденного змагання за Кубок Світязя гри з боча серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату та урочисте нагородження переможців змагань.
      Привітати учасників прибула до с. Пульмо Ірина Хвисючик, радник голови Шацької районної ради. Також в урочистостях взяли участь Марія Христецька, директор Шацького НПП; Оксана Тумік, представник Шацького офісу фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»; Віктор Галан- Ващук, виконувач обов’язків начальника Волинського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»; Роман Бурник, ксьондз, канцлер Луцької дієцезії Римо-Католицької Церкви. 
      Учасники змагань отримали з рук гостей відзнаки та медалі за зайняті місця в різних групах. Так, участь брали спортсмени у індивідуальних змаганнях у класах ВС1, ВС2, ВС4, ВС5 та опен-класі; парних ВС4, ВС5 та опен-класі; командних ВС1/ВС2. Згідно Положення, команду-переможця визначили послідовно за найбільшою кількістю здобутих перших, других, третіх, четвертих і так далі місць. Отже, третє місце здобула команда Ковельського району, друге завоювали ратнівчани, а Кубок Світязя з гри в боча забрала комада міста Ковель. 
      Подяки передали і тим, хто долучився до організації змагань. Слова вдячності лунали на адресу Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, Василя Голядинця, голови Шацької районної державної адміністрації та Марії Христецької, директора Шацького національного парку. Дякували релігійній місії «Карітас-Спес», які надали центр відпочинку в с.Пульмо для проживання учасників. Як зазначив Віктор Галан- Ващук, це – єдина база відпочинку в Шацькому районі, яка має всі умови для життя людей з обмеженим фізичними властивостями. Це стосується не лише пандусів, а й кімнат особистої гігієни та спалень. Належне подібно віддати Володимиру Кравчуку, голові громадсьеої організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії», який взяв на себе всі турботи, пов`язані з організацією змагань. З харчуванням допомагали підприємці Олена Лікіних, Василь Печук та Михайло Поліщук. 
      Сподіваємося, що цьогорічні змагання дадуть старт щорічному проведенню таких спортивних заходів, допомагатимуть спортсменам у підвищенні свого професійного рівня спортивної майстерності, допоможуть залучати осіб з інвалідністю до занять спортом та сприятимуть реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями. А Кубок Світязя з гри в боча стане традиційним.

 

31.08.2018 року
 
Фотогалерея