ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

В усіх навчальних закладах Шацького району першого та третього вересня пройшли урочисті лінійки з нагоди свята Першого дзвоника та Дня знань

      1 вересня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради відвідав школу ЗОШ І-ІІ ступеня смт Шацьк-філія ОЗ НВК Шацька «ЗОШ І-ІІІ супенів-гімназія» смт Шацьк. Під час вітального слова Сергій Карпук передав подарунки від благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», спільно з яким було реалізовано два проекти. Так, школа отримала два новенькі ноутбуки. Один куплено за кошт батьківської громади школи, а інший профінансовано благодійним фондом. Інший проект передбачав купівлю шкільних меблів. До фінансування проекту долучилися батьки, також кошти надала Шацька селищна рада. 
      Як зазначив Сергій Карпук, вже чотири проекти спільно з благодійним фондом «Тільки разом» реалізовано цим навчальним закладом. Раніше зробили ремонт в одному з класів та купили шафки для навчального матеріалу у інший клас. До фінансування цих проектів також долучилася Шацька селищна рада. А з нагоди Дня Знань голова районної ради подарував два футбольні м’ячі.
      Педагоги цього закладу висловили сподівання на подальшу співпрацю з благодійним фондом, а також попросили Сергія Карпука сприяти купівлі двох шкільних дошок, адже ті старі, які є в класах вже не придатні для навчання учнів.
      В понеділок, 3 вересня, Сергій Карпук, голова районної ради відвідав Пульмівську ЗОШ І-ІІІ ступеня. Саме цього дня тут відбулися урочистості з нагоди початку навчального року. Окрім привітань, школярі Пульмівської школи також отримали подарунки від голови районної ради. Проектор для навчання учнів 5 класу, який придбав благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», передали Юлії Базилюк, класному керівнику 5 класу та керівнику проекту. До слова, до цього класу ще придбано за кошти районного бюджету шкільні дошку, парти, стіл та стілець. Це стало можливим завдяки реалізації проекту «Затишний клас», написаний на конкурс місцевих ініціатив навчальних закладів від Шацької районної ради. 
      Сергій Карпук нагородив також учня Пульмівської школи Курана Тараса, який зайняв третє місце на ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Призер, в подарунок від благодійного фонду «Тільки разом», отримав путівку до відпочинкового табору «Артек-Буковель», що у Карпатах.
      Телевізор для навчання отримали учні 6 класу. Техніку було куплено фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» та батьківською громадою учнів класу. Ініціатором реалізації проекту став Юрій Положевець, депутат Пульмівської сільської ради.
      Хочеться привітати школярів та їх батьків з початком навчального року та побажати успіхів у навчанні учням, наснаги і терпіння вчителям та батькам!

 

04.09.2018 року
 
Фотогалерея