ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради взяв участь в урочистостях, присвячених Дню Шацька та привітав шачан з 608 річницею селища

      Традиційно свято відзначили 21 вересня, на свято Різдва Пресвятої Богородиці. Запросили всіх до свята господарі громади – Людмила Цевух, в. о. Шацького селищного голови, та Віталій Яльницький, заступник селищного голови. Завітали на День Шацька також Василь Голядинець, голова Шацької РДА, Михайло Імберовський, депутат обласної ради,Наталія Маленицька і Володимир Бащук, помічники народного депутата України Степана Івахіва, Володимир Бондар, заступник Старовижівського селищного голови, Юлія Франчук, проектний менеджер Голобської ОТГ, Ірина Зінчук, представниця Вишнівської ОТГ. З вітаннями і подарунками прибули на свято і гості з сусідньої Польщі.
      В День Шацька завдяки фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалося організувати свято для маленьких жителів Шацька. Аніматори і робот-трансфомер завітали на свято та з дітворою провели ігри, танці, розваги, спільні фотосесії. Більше про це в сюжеті телеканалу «Аверс»:

 

 

 

24.09.2018 року
 
Фотогалерея