ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Напередодні День бібліотек, яке відзначають 30 вересня, в Шацьку привітали бібліотекарів з професійним святом

      Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистостях з нагоди свята. Також привітати хранителів книг прибули Михайло Імберовський, депутат Волинської обласної ради, Володимир Бугайчук, заступник голови Шацької РДА, Оксана Юхимук, начальник відділу культури Шацької РДА.
      Окрім вітань, Сергій Карпук нагородив грамотою Шацької районної ради Оксану Соколову, бібліотекаря бібліотеки-філії с.Грабове за сумлінну і добросовісну працю, вагомий внесок у пропаганду української книги та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
      Також, грамоту Шацької РДА з рук Володимира Бугайчука отримала Галина Цюп’яшук, бібліотекар бібліотеки-філії с. Світязькі-Смоляри. Від Оксани Юхимук, начальника відділу культури, грамоту отримала Зінаїда Гінайло, бібліотекар бібліотеки-філії с.Самійличі, а працівники центральної бібліотеки отримали у подарунок електрочайник. 
     До вітань долучився Михайло Імберовський, який також презентував від благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» багатофункціональний пристрій – принтер та набір книг.
      Тішили присутніх бібліотекарі зі всього району, вони дарували глядачам пісні, вірші та гуморески.

  

01.10.2018 року
 
Фотогалерея