ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

1 жовтня відзначають Міжнародний день людей похилого віку, тож цього дня у приміщенні Шацького міського Будинку культури зібралося чимало літніх чоловіків та жінок аби поспілкуватися у теплій задушевній атмосфері за гостинно накритим столом

     Сергій Карпук, голова Шацької районної ради взяв участь у святковому заході. Також людей поважного віку привітали Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації, Адам Дударчук, голова районної організації ветеранів війни, Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу Шацької ОТГ, Ярослав Маркович, заступник директора Територіального центру соціального обслуговування населення та інші. Організували святковий захід спільно працівники Шацької ОТГ та Територіального центру соціального обслуговування населення.

     – Це міжнародний день, адже в усьому світі до людей старшого віку ставляться з повагою,– сказав у своєму вітальному слові Сергій Карпук, – адже ви це – досвід, це – знання. Ви своєю життєвою мудрістю можете навчити, підказати та повести за собою молодих. Хочеться, щоб наша країна стала заможнішою, щоб і Ви мали забезпечену старість з необмеженими можливостями. Міцного здоров’я Вам та ще довгих років життя. Бажаю Вам завжди відчувати турботу від близьких та рідних!

     Музичні дарунки та гуморески звучали у виконанні народного аматорського колективу «Молодички» та його незмінного керівника Ніни Вирович.

  

02.10.2018 року
 
Фотогалерея