ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

30 вересня 90-річний ювілей відзначила школа с.Світязькі Смоляри

     Привітав ювілярку Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Також на свято прибули Михайло Імберовський, депутат Волинської обласної ради, Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації, Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, Катерини Редько, голова профспілки працівників освіти, а також колишні випускники, ветерани педагогічної праці, учні та їх батьки їх.
     Приймала гостей господарка Олена Ключук, директор школи.
     -Якщо говорити про людські міри, то 90 років, це – поважний вік, - Але для установи, це – не старість, а зрілість. Тут працюють активні люди, мають хорошу підтримку й батьків. Директор дбає про забезпеченість навчального закладу. Сьогодні вітаю всіх, хто тут працює, нехай у Вашій школі завжди буде злагода і взаєморозуміння, взаємопідтримка. Нехай реформи не відображаються негативно на вчителях, дітях. Нехай все задумане вдається!
     Як і годиться, на день народження гості прийшли з подарунками. Сергій Карпук та Михайло Імберовський вручили від благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» музичну акустичну систему, до складу якої входять велика колонка, що може без підзарядки працювати більше чотирьох годин та два радіомікрофони. Від відділу освіти молоді та спорту Шацької РДА школа отримала новий холодильник і телевізор, а голова районної адміністрації презентував проектор.
     Зворушливо пригадували далекі шкільні роки колишні випускники школи Ніна і Володимир Голядинці. У дарунок принесли вишитий майстринею гімн України, а також глобус.
     Колишній директор школи Микола Оніщук долучився до вітань. Також передав дарунки випускник, який завжди дбає про належний розвиток спорту у школі, Віталій Голядинець - футбольні м’ячі, м’ячі для метання та скакалки.
      Не забули привітати рідну школу і вчителі-пенсіонери. Філолог Людмила Цюп’яшук не тільки підготувала цікавий виступ, але й оригінальний подарунок – вишиті портрети Т.Шевченка і І.Франка. А дует Алли Литвинчук та Андрія Ключука порадував ніжними піснями.
     Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих учителів, котрі відійшли у вічність. Серед них і Богданів Каленика Хомовича та Марії Василівни, на честь яких заснована премія. ЇЇ щороку кращому учневі школи власноруч вручає Світлана Богдан, професор Східноєвропейського університету.
     Учні школи подарували присутнім гарний концерт. Всі гості могли помилуватися виставкою композицій «Дари осені», а також покуштувати смаколиків на солодкому ярмароку.

  

  

02.10.2018 року
 
Фотогалерея