ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

СЕРГІЙ КАРПУК, ГОЛОВА ШАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НА ТЕРИТОРІЇ СВІТЯЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ


     Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, розпочав проведення прийом громадян за місцем проживання в другому півріччі 2018 року. 
     Першим став візит на територію Світязької сільської ради. Сергій Карпук відвідав села Омеляне, Світязь та Підманове, де обстежив об’єкти комунальної власності районної ради. Участь в прийомі громадян взяла та відвідала медустанови Катерина Жданова-Кузько, заступник головного лікаря Шацької районної лікарні, саме вона відповідає за первинну ланку медицини в Шацькому районі.
     ФАП с.Омеляне повністю забезпеченні медикаментами для невідкладної допомоги, вистачає дров на опалювальний сезон. Гірша ситуація у ФАПі с.Підманево, де не в повній мірі завезене тверде паливо, проте після облагородження території біля будівлі медустанови зрізані дерева залишать для опалення приміщення взимку. Варто зазначити, що за сприяння голови, депутатів районної ради та Світязької сільської ради в приміщенні медпункту нещодавно зроблено ремонт, на часі реставрація прибудови та будівництво господарської споруди. Утеплення та внутрішнього ремонту потребує й будівля ФАПу с.Світязь. Також тут потрібно перемурувати грубку. Сергій Карпук доручив фельдшеру терміново прорахувати фінансову потребу перемурування, аби провести його ще до початку опалювального сезону. 
     Під час зустрічі з директорами шкіл с.Підманево та с.Світязь. було обговорено реалізацію проектів, які отримали фінансування через Конкурс проектів місцевих ініціатив навчальних закладів Шацького району. Про підсумки конкурсу та реалізацію буде повідомлено пізніше. За зверненнями директорів цих шкіл до голови районної ради Сергія Карпука, рішенням Шацької районної ради №24/4 від 25.04.2018 було передбачено 150 тис. грн. на придбання матеріалів для утеплення фасаду приміщення, 45 тис. грн. для заміни в школі димохідної труби в котельні школи с.Світязь та 30 тис.грн. купівлі нової плити для шкільної їдальні с.Світязь. На сьогодні завершуються роботи по встановленню нової труби під контролем відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА. 
     За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені. 
     Зустрічі з жителями сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно до затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

    

04.10.2018 року
 
Фотогалерея