ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

9 жовтня голова Шацької районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом громадян на території Пулемецької та Ростанської сільських рад


     Під час прийому, Сергій Карпук відвідав школи, ФАПи, клуби та дитячі садки. У навчальному закладі с. Пулемець успішно реалізовують проект місцевих ініціатив навчальних закладів Шацького району, започаткований районною радою. Однак, на сьогодні є проблема, яка потребує негайного вирішення – це ремонт системи опалення. Голова районної ради поцікавився чому питання виникло саме напередодні опалювального сезону, пообіцяв розібратися в цьому та передбачити необхідні кошти, аби на осінніх канікулах провести відповідні роботи.
     Однією з важливих проблем в школі с. Ростань є відсутність доступного Інтернету. Педагоги скаржаться, аби завантажити один документ потрібна година, а то й більше. А пошук навчального матеріалу, який повинен демонструватися через проектор чи телевізор, взагалі неможливий. Провайдери, що працюють із супутниковою мережею, за словами вчителів, відмовляються працювати в селі, бо воно знаходиться у впадині, що близько 400м нижче, від сусідньої Піщі. Відділ освіти Шацької РДА декларує, що усі школи району підключені до всесвітньої павутини, проте наскільки якісне це підключення. Питання винесене на розгляд постійної профільної комісії районної ради для вирішення.
     У зв’язку з постійними проблемами з енергопостачанням, неодноразово, постійною комісією районної ради з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту розглядалося питання щодо під’єднання ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань до нової лінії електромережі, давалися відповідні доручення керівництву відділу освіти Шацької РДА. За інформацією директора школи, у серпні цього року електрогосподарство закладу було переключено на іншу лінію, тому на сьогодні проблема з якісним постачанням електроенергії вирішена.
     Під час візиту до дитячого садка с.Ростань було представлено новий інвестиційний проект, що реалізували за підтримки благодійного Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Так, в межах проекту для дошкільного навчального закладу придбано 5 шафок для переодягання та 2 лавочки, загальна вартість яких 12 400 грн. За З шафки заплатила сільська рада, 2 придбали за кошти фонду, а за кошти батьків придбали лавки. До слова, нещодавно в приміщенні дитсадка за підтримки районного та сільського бюджетів зроблено ремонт, закуплено кухонне обладнання, то ж меблі для роздягальні стали бажаним подарунок для вихованців.
     Побував голова районної ради в медичних установах Ростанської сільської ради. В незадовільному стані останній десяток років знаходиться приміщення ФАПу с.Ростань. Майже всі вікна побиті чи з тріщинами, грубки потріскані, а медичні кімнати потребують капітального ремонту. Попри виділені кошти сільською радою на косметичний ремонт усієї будівлі та реконструкцію прибудови, потрібні гроші для купівлі дверей. Ремонту потребує й господарська будівля. Тому ремонт цього ФАПу є пріоритетним і буде розглядатися першочергово під час виділення коштів на потреби медустанов району. 
     Жителі сільських рад також мали можливість поділитися своїми проблемами. Жителі Хрипська просили навести лад з перевізником, який їздить до Ростані та відмовляється їхати до кінця маршруту до дальніх сіл. Мотивує це тим, що йому не вигідно возити менше, ніж 10 осіб. До слова, цей маршрутчик бере за проїзд зі своїх клієнтів найвищу плату, в порівнянні з іншими. Також місцеві просили посприяти у наданні допомоги односельчанину, який залишився сам, часто хворіє, а до пенсії по віку йому залишився рік. За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені. 
     Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.
     Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.


   
         

11.10.2018 року
 
Фотогалерея