ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

12 жовтня голова Шацької районної ради Сергій Карпук взяв участь в урочистомих заходах з нагоди Дня Захисника України та 76-ї річниці утворення Української Повстанської армії, які відзначають в Україні 14 жовтня


     - Сьогодні насправді свято, ми його відзначаємо, але в душі неприємний осад, адже уже 5 рік йде війна у нашій країні, – сказав своєму вітальному слові Сергій Карпук. – Ми не можемо дихати на повні груди, знаючи, що там вбивають наших хлопців, наших захисників. Хочеться подякувати батькам, які виховують героїв, подякувати хлопцям, які воювали чи воюють, захищаючи країну, боронять рідну землю від ворога. Хочеться, аби наші хлопці повернулися додому, де на них чекають.
     Традиційно в цей день відзначили нагородами кращих захисників. Медаль «За єдність України» отримав майор Давидюк Олександр Євгенійович, учасник операції об’єднаних сил та бойових дій на Сході України. За старанність, ініціативу, активну громадську позицію та з нагоди Дня захисника України почесною грамотою Шацької районної ради нагородили Дударчука Петра Володимировича, жителя с.Мельники.
     За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та майстерність в охороні державного кордону та з нагоди Дня захисника України голова Шацької районної ради вручив почесну грамоту Шацької районної ради прапорщику Ковальчуку Івану Андрійовичу, інспектору прикордонної служби «Грабове»; прапорщику Омелянюку Юрію Володимировичу, дільничному інспектору прикордонної служби «Грабове»; прапорщику Ковалю Вадиму Олександровичу, інспектору прикордонної служби «Піща»; Карасюку Олександру Миколайовичу, поліцейському сектору реагування патрульної поліції №4 Шацького відділення поліції Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області.
     Яскраві, щирі та чуттєві концертні номери підготували мужнім захисникам працівники культури району спільно з викладачами та вихованцями Шацької музичної школи.


   


         

16.10.2018 року
 
Фотогалерея