ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

12 жовтня відбулося шістнадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, під головуванням Олександра Наумича

     До порядку денного винесено 4 питання. 
     Про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Шацького району у І півріччі 2018 року інформував Олександр Бабенков, керівник Ковельської місцевої прокуратури. Про комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за межами населених пунктів на території ШНПП інформувала Ольга Романська, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Шацької районної державної адміністрації.
     Питання щодо законності вилову риби в Шацькому НПП підняли місцеві активісти, члени громадської організації «Рибалок-любителів Шацького району». Від парку інформував Микола Сінчук, молодший науковий співробітник. Депутати обговорили плани щодо зарибнення Шацьких озер, а також план дій щодо встановлення законності вилову риби, а також масового продажу кладофори з озера Світязь. Про стан оформлення правоустановчих документів на оренду водних об’єктів на території Піщанської сільської ради за межами населених пунктів інформував Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької райдержадміністрації. 
     Ці питання та рекомендації комісії буде винесено на розгляд депутатів на черговій сесії Шацької районної ради, 18 жовтня.


   

         

17.10.2018 року
 
Фотогалерея