ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини

16 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту

       До порядку денного винесено 5 питань.
       Про хід виконання Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в районі на2016-2020 роки інформувала Оксана Юхимук, начальник відділу культури Шацької РДА. Сергій Карпук, голова районної ради порушив питання щодо садиби Гутовських в с.Піща , як історичної пам’ятки. Очільниця відділу культури пообіцяла вивчити детально дане питання та надати депутатам інформацію.
       Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА інформувала про виконання Програми «Призовник» на 2016-2020роки та про хід виконання районної цільової Програми «Молодь Шацького району» на2016-2020роки та про хід виконання районної цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.
       Ці питання та рекомендації комісією винесено на розгляд депутатів на черговій сесії Шацької районної ради 18 жовтня. 
       Ретельно депутати розглянули інформацію про роботу відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації. Торкнулися проблемних питань, таких як реєстрація права власності на приміщення загальноосвітніх навчальних закладів, стан забезпечення навчальними посібниками учнів ЗОШ району, забезпеченість енергоносіями шкіл, готовність до опалювального сезону тощо. Депутати відзначили значні покращення в сфері освіти та обговорили можливості вирішення нагальних проблем.

19.10.2018 року
 
Фотогалерея