ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

На сесії Шацької районної ради 18 жовтня було виділено кошти з районного бюджету на соціальні проекти, утримання комунальних установ тощо

       99 000 грн. надійшло з обласного бюджету на ремонт клубу с.Ростань. Залучити кошти вдалося завдяки участі сільської ради в конкурсі місцевих ініціатив обласної ради, де проект здобув перемогу та отримав фінансування. Разом з тим, співфінансування з районного бюджету становить 20 000 грн. 
       Виділення коштів на ремонт потребує приміщення ФАПу с.Ростань, яке знаходиться в незадовільному стані останній десяток років. Жителі села неодноразово зверталися з цією проблемою до голови та депутатів районної ради. Тому, дослухавшись до думки Ростанської громади, депутати виділи 20 000 грн. на ремонт медпункту. До слова, Ростанська сільська рада також виділила кошти на реконструкцію, тож спільними силами вдасться привести ФАП с.Ростань в належний стан.
       До Сергія Карпука, голови районної ради, звернулися учасники АТО з проханням посприяти у фінансуванні купівлі автомобіля, який буде відправлено в зону проведення бойових дій. Для цієї потреби виділено 10 000 грн. з районного бюджету.
       Питання залучення медичних фахівців до роботи у Шацькій лікарні гальмується відсутністю житла для медперсоналу. Тож, 150 000 грн. виділено на поточний ремонт будівлі дитячого відділення Шацької районної лікарні, де в майбутньому планується облаштувати гуртожиток для медпрацівників. Як повідомила Світлана Крецу, залучено ще одного лікаря з Ковеля. Спеціаліст приїжджий , але тепер у Шацьку лікар-окуліст проводитиме прийоми двічі на тиждень: в середу і в п’ятницю. Раніше, прийомний день був лише в п’ятницю.
       20 000 грн. з районного бюджету виділено і на зарибнення озер Чорне та Люцимер. Займатиметься цим Шацька селищна рада спільно громадською організацією «Рибалок-любителів Шацького району». На контролі в депутатського корпусу й питання законності вилову риби в Шацьких озерах, адже нема сенсу викидати мальків, які потім потраплять в браконьєрські риболовні сітки.
       Фінансування отримала програма сільського господарства в розмірі 5 550грн. Тож тепер виплати отримають господарі, які утримують три і більше корів. 10 000 грн. виділено на утримання місцевої пожежної охорони Грабівської сільської ради. 5 000 грн. отримає потерпілий від пожежі с.Грабове. 
       Внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 21/31 «Про районний бюджет на 2018 рік» депутати підтримала одноголосно.

 

19.10.2018 року
Фотогалерея