ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

23 жовтня голова районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом на території Піщанської сільської ради.

       Також участь взяв Олександр Бакун, голова сільської ради.
       Спочатку, за графіком, очільник районної ради зустрівся з жителями Затишшя. На території села розпочалося будівництво православного храму, тож прихожани просять сприяти у доставці будматеріалів.
       Ремонтувати потрібно ФАП с.Затишшя. Відновлення приміщення тут не проводилося давно, ні разу, за словами фельдшера, за 47 років роботи на посаді медпрацівника. Особливо в поганому стані огорожа. На території ФАПу в аварійному стані електроопора, її, щоб не впала прикріпили до стовбура дерева. Сергій Карпук доручив Олександру Бакуну прорахувати потребу для ремонту в приміщенні та привести в належний стан огорожу. Голова районної ради пообіцяв, що під час виділення коштів на потреби медустанов району ремонт ФАПу с.Затишшя буде пріоритетним.
       У селі Кам’янка місцеві звернулися з проханням сприяти, аби фельдшер проводив в селі прийом хоча б раз на тиждень. Сергій Карпук зустрівся з завідуючим Піщанською амбулаторією, передав прохання жителів та попросив врахувати їх при організації роботи медустанови.
       В ФАПі с.Острів’я фельдшер пішла в декрет, тож працює лише санітарка. Вона розповіла, що нещодавно тут перемурували грубку, однак не обклали її плиткою, тому що робітникам не заплатили гроші. До слова, на момент виконання робіт ФАП перебував у складі Любомльського і Шацького центру надання первинної медико-санітарної допомоги. Очевидним є й те, що в прибудові ФАПу потрібно негайно замінювати підлогу. 
       Принагідно Сергій Карпук розповів про зміни, які відбуваються в медичній сфері Шацького району.
       – Нещодавно проходив лікування у Любомльській лікарні, – поскаржився житель с.Камянка, – до мене там ставилися як до ув’язненого, тому, що з іншого району. Он в Шацьку лікарка декілька разів заходить, аби дізнатися про самопочуття. А нам, старим, потрібно, щоб хтось піклувався. Це дає сили так, як і ліки.
       Голова Шацької районної ради повідомив, що Любомльському районному бюджету передано 200 тисяч гривень медичної субвенції, що надійшла у Шацький район. Тож такий поділ хворих неприпустимий, адже гроші передбачають оплату наданих медичних послуги пролікованим жителям Шацького району.
       А ще одна з жительок скаржилася на те, що в школі нечесний розподіл путівок для відпочинку. Вона попросила звернути увагу і на діток і з маленьких сіл, адже вони також мають на це право.
       Жителька Кам’янки звернулася до голови районної ради, аби посприяв у виділенні дров, адже вона є інвалідом, має проблеми з пересуванням.
       Батьки школярів в с.Піща турбуються про організацію шкільного буфету, щоб дітки мали гарячі чаї хоча б взимку. 
       В селі Острів’я директор школи поскаржився на якість Інтернету. Голова сільської ради повідомив, що зараз саме тягнуть провід для швидкісного Інтернету представники інтернет-провайдера «УАРНЕТ». На черзі – Острів’я, тож це питання доручено директору школи тримати на контролі, а як тільки з’явиться можливість підключення відразу подати фінансові пропозиції у відділ освіти РДА та районну раду для того, аби передбачити фінансування.
       В межах прийому Сергій Карпук зустрівся з лісничим Піщанського лісництва, який пообіцяв допомогти жительці Кам’янки з дровами, а також матеріалом на підлогу для ФАПу.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені. 
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

25.10.2018 року
 
Фотогалерея