ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

5 листопада Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Пульмівської сільської ради

       5 листопада Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Пульмівської сільської ради. Також участь взяв Руслан Кушнір, голова Пульмівської сільської ради.
       Під час прийому Сергій Карпук відвідав школу, ФАП, клуб, дитячий садок та зустрівся з мешканцями сільської ради для обговорення проблемних питань. У медпунктах с.Вільшанка та с.Залісся є необхідність в медикаментах. Не вистачає тут дров на зиму. Про цю потребу донесено до керівництва первинної ланки медицини Шацького району для вирішення.
       Вже вкотре жителі Вільшанки говорять про необхідність вуличного освітлення, яке колись було, але зараз не працює. Тому, цьогоріч з районного бюджету було виділено 5 тисяч грн. на виготовлення документації. Голова Пульмівської сільської ради повідомив, що проектно-кошторисну документацію уже зроблено, залишилося знайти фінансування.
       Актуальним для жителів залишається питання отримання соціальних виплат. Громадяни, що отримали відмову в отриманні субсидій чи інших коштів приходять на прийом, аби дізнатися чому так сталося. Голова районної ради доручив підготувати відповідне звернення до управління соціального захисту аби дізнатися причину відмови.
       Сергій Карпук також відвідав Пульмівську амбулаторію, де зустрівся з Володимиром Дубаничем. У розмові з завідувачем Пульмівської амбулаторії голова районної ради доручив розробити графік виїзних прийомів лікаря, аби жителі віддалених сіл могли отримати медичні консультації чи допомогу за місцем проживання.
       Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

 

09.11.2018 року
 
Фотогалерея