ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Світлій пам’яті Сергія Віннічука

       Уже рік як немає з нами Сергія Віннічука, першого голови Шацької об’єднаної територіальної громади. В цей день хочеться згадати справи, котрими він назавжди вписав своє ім’я у літопис Шацька.
       Він був першим, кому довелося втілювати в життя ті зміни та завдання, котрі ставив перед ним час. Той, хто хоч раз починав щось зовсім нове, зрозуміє як це нелегко. А у випадку Сергія Миколайовича, ще потрібно врахувати і масштаби  та різносторонність розпочатих ним справ. 
       Саме при головуванні Віннічука почав змінюватися зовнішній вигляд Шацька. Мабуть не тільки я пам’ятаю ті залишки тротуарів у центрі селища. Зараз, проходячи не лише по центральних вулицях, а й по багатьох інших, можна відчути різницю. Як добрий господар, він дуже хотів, аби жити тут було комфортно і затишно. Не лише хотів, а й прикладав до цього максимум зусиль, чим наживав собі не лише друзів. Було достатньо тих, хто його не розумів. Пам’ятаю, коли зайшла мова про парк Шевченка, у центрі селища, він у розмові сказав: «всім все одно не догодиш, а зробимо – будемо мати». Зараз, багато людей проходячи повз гарну, освітлену територію навіть не задумується, що це була одна з його мрій. 
       Він вчився сам і вчив інших лишати по собі добрий слід. А ще мав одну надзвичайну рису – умів ладити з людьми та бачити у них хороше. У всіх без винятку, мабуть, тому його уміли почути політики високого рангу, звичайні односельці та його студенти, спілкування з якими він найбільше любив.
       Ввечері, йдучи додому освітленою вулицею, спало на думку, що це світло нам залишив по собі Сергій Миколайович. Ще багато добрих згадок про цю людину ми зустрічатимемо у Шацьку.  З самого початку він підняв дуже високо планку розвитку свого селища, а чи тримають її хоча б на тому ж рівні теперішні керівники - вирішуватимуть мешканці Шацька та громади. А результат побачимо після наступних виборів.
       Хочеться лише додати, Сергій Віннічук робив для нас усе, що міг, а ми  можемо згадати про нього у молитві та подякувати Богу за те, що посилає нам таких людей.

       Світлана Лончук

15.11.2018 року
 
Фотогалерея