ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

9 листопада Піщанський дитсадок відзначив 50-річчя

       Привітати із золотим ювілеєм працівників та вихованців установи прибув Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Також прибув на іменини Василь Голядинець, голова Шацької РДА, Олександр Бакун, Піщанський сільський голова, Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, Галина Янчук методист відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, Катерина Редько, голова районної профспілки працівників освіти, Володимир Цекот, лісничий Піщанського лісництва. Зі словами благословення привітав отець Іоанн, настоятель Свято-Казанської церкви, подарувавши від парафіян села ікону Казанської Богоматері.
       Сергій Карпук нагородив колектив ДНЗ с.Піща Почесною грамотою Шацької районної ради за сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди 50-річчя з дня відкриття ДНЗ с.Піща. 
       Жителі села зверталися до голови районної ради з проханням посприяти в ремонті садочка. Саме цього року було залучено 255 тисяч грн. з обласного та районного бюджетів для ремонту приміщення дитсадка. За ці кошти проведено ремонт у харчоблоці, заміну електропроводки та каналізаційної системи, облаштування санвузлів, встановлення водостічних ринв.
       Також з нагоди свята Сергій Карпук продемонстрував меблі для дитячого садочка, які вдалося придбати завдяки реалізації інвестиційного проекту, реалізованого спільно з благодійним фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». В результаті співпраці у дитячому закладі з’явилися тематичні ігрові зони: кухні, лікарні, перукарні та магазин. До слова, це вже не перший досвід співпраці з благодійниками. В результаті співпраці влітку цього року матеріально-технічна база закладу поповнилася новенькими шафами для посуду, дитячими лавочками, столиками, а також двадцятьма шафами для верхнього одягу.
       «Попереду в усіх нас велика праця, аби умови у вашому закладі ставали дедалі кращі, а кількість вихованців щороку лише зростала»,– зазначив у вітальному слові Сергій Карпук.

 

16.11.2018 року
 
Фотогалерея