ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова районної ради та Олександр Наумич, депутат районної ради взяли участь в семінарі, який відбувся у рамках німецького проекту «Адаптація на основі екосистем та сталий регіональний розвиток»

       Сергій Карпук, голова районної ради та Олександр Наумич, депутат районної ради взяли участь в семінарі, який відбувся у рамках німецького проекту «Адаптація на основі екосистем та сталий регіональний розвиток». Шацький національний природний парк (ТБР «Західне полісся») у співробітництві з Фондом Міхаеля Зуккова та Центром економіки Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) уже три роки реалізовує проект, метою якого є інтеграція підходів ЕА до національного та регіонального планування, проведення заходів, які покращать адаптоване землекористування та розширять масштаби стійкого розвитку. 
       До Шацького району прибули німецькі партнери проекту, які зустрілися з працівниками Шацького національного природного парку, керівництвом Шацької районної ради, Світязької сільської ради та гідрометеорологічної станції «Світязь», викладачами Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька та представниками громади. Під час спілування було обговорено питання обміління озера Світязь, проблеми щодо збору та утилізації побутових відходів та їх вирішення, боротьби зі шкідниками.
       Німецька делегація перебуває у Шацьку впродовж тижня та подібні семінари проведе і для інших громад району. За результатами семінарів будуть створені відповідні звернення і направлені до обласних структур, аби в регіоні дослухалися до думки експертів і розпочали роботу в напрямку адаптації заповідної території Шацького НПП до діяльності в умовах зміни клімату та зменшення вразливості екосистеми.

 

16.11.2018 року
 
Фотогалерея