ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

8 листопада Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Грабівської сільської ради

       Під час прийому керівник відвідав установи комунальної власності районної ради та зустрівся з мешканцями сільської ради для обговорення проблемних питань.
       Не зважаючи на те, що ФАП с.Голядин потребує ремонту, потрібно віддати належне працівникам ФАПу, які утримують приміщення у відповідному стані, тут завжди затишно та чисто. У ФАПі с. Смоляри Світязькі ремонт уже проведено, завідувач ФАПом Наталія Голядинець просила передбачити в районному бюджеті кошти на закупівлю стільців.
       Мешканці села Голядин переймаються відсутністю вуличного освітлення. Особливо актуальною є ця проблема взимку, коли рано темніє. Раніше, за словами голядинців, ліхтарі горіли, але з часом зіпсувалися і немає кому подбати про ремонт. Така ж проблема є в селах Грабове та Смоляри Світязькі. 
       В кожному селі жителі говорили про відсутність транспортного сполучення з Шацьком. Автобусний маршрут з Ковеля довозить до Шацька лише у вихідні, коли є студенти.
       В школі с.Грабово тимчасово не працює їдальня. Причина – відсутність кухаря. На сьогодні організовано буфетне харчування, яке, однак, не передбачає гарячі напої. Директор школи говорить, що на разі шукають кваліфікованого кухаря, який зголосився б працювати в школі. 
       Актуальним сьогодні є питання закриття поштових відділень, інформацію про що останнім часом поширили місцеві ЗМІ. Зокрема, непокоїть питання отримання пенсійних виплат, бо ж як отримувати гроші з картки, якщо банкомати є лише в Шацьку. Підготовлено звернення до Волинської дирекції Укрпошти щодо роз’яснення ситуації та імовірності закриття поштових відділень в Шацькому районі, відповідь на яке обов’язково опублікуємо. 
       Мешканці Грабівської сільської ради непокоїлися й про особливості медичної реформи у Шацькому районі. Місцеві з розумінням ставляться до необхідності у повторному підписанні декларації, однак хвилюються, що через велику кількість бажаючих потрібно буде стояти у черзі, аби заключити договір із лікарем. Тому, це питання обговорено з головним лікарем Шацької лікарні щодо створення графіку прийому жителів з сіл або виїзду сімейного лікаря за місцем проживання.
       На минулому виїзному прийомі в с.Грабово просили посприяти у ремонті автобусної зупинки. Голова районної ради звернувся до Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА, в повноваженнях яких проводити такий благоустрій. У відповідь на звернення в жовтні проведено ремонтні роботи. Жителі с.Грабово попросили сприяти у купівлі фарби, аби яскраво розмалювати зупинку. 
       Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

 

16.11.2018 року
 
Фотогалерея