ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь у заходах, приурочених Дню Гідності і Свободи та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні

       21 листопада відбулася година пам’яті "Україна - це територія гідності та свободи". 
       Згадати дні Революції Гідності та вшанувати пам'ять загиблих прибули представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, духовенство, працівники Шацького районного військового комісаріату, прикордонники, керівники районних установ і організацій з трудовими колективами, представники політичних партій та громадських об'єднань, викладачі та студенти Шацького лісового коледжу, волонтери, учасники Революції Гідності, бойових дій та жителі Шацька.
       З промовами до присутніх звернулися Роман Скірак, настоятель парафії Святого Архістратига Михаїла УПЦ КП, Володимир Бугайчук, заступник голови райдержадміністрації.
       «Особисто я не можу назвати цей день святом, – сказав у своїй промові Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. – Це – день вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя на Майдані. Це – день вшанування патріотизму та мужності тих, хто відстоював, захищав незалежність, свободи і права своєї держави. Це – день, коли українці зробили свій вибір на європейський вектор розвитку. Гідність – одне з понять, захищене конституцією України, а свобода – фундамент, без якого не формується жодна нація. Будьмо гідними громадяни своєї держави! Пам’ятаймо та збережімо той демократизм, що зародився 5 років тому. Нехай Майданівська віра увінчається перемогою, а наша Україна стане розвиненою, демократичною та незалежною державою».
       Учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності хвилиною мовчання та покладанням корзини з квітами до підніжжя пам’ятника Т.Шевченку.Присутні на заході з болем в душі слухали пісенні номери та дивились відеосюжети тематичних фільмів представлених працівниками районного Будинку культури.

 

22.11.2018 року
 
Фотогалерея