ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Шацької ОТГ

       13 листопада очільник районнї ради відвідав Самійличівський старостинський округ. Також участь взяв Олександр Кусько, виконуючий обов’язків старости Самійличівського округу.
       Досі актуальною проблемою для сіл Самійличівського округу залишаються пасажирські перевезення. Не має транспортного сполучення з селами Самійличі та Пехи. Ремонту потребують клубні заклади сіл Пехи та Положево. Жителі села Пехи просять сприяти у наданні лісорубних квитків для заготівлі дров.
       Під час візиту до Самійличівської школи Сергій Карпук оглянув класи наймолодших школярів. Директорка повідомила, що поки навчальний заклад не отримав ноутбук та телевізор для проведення уроків, відповідно до норм Нової школи.
       Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

 

22.11.2018 року
 
Фотогалерея