ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

20 листопада Сергій Карпук, голова Шацької районної ради відвідав Прип’ятський старостинський округ

       Також у виїзному прийомомі громадян участь взяв Іван Гінчук, виконуючий обов’язки старости цього округу. 
       В селі Плоске люди відразу висловили захоплення вуличним освітленням, що увімкнули напередодні. Жителі вдячніШацькій селищній раді за виконану роботу. Але були в цьому селі й скарги. Слабка напруга електричний мереж в селі створює труднощі. Місцеві говорять, що аби помитися доводиться домовлятися з сусідами, щоб вони не вмикали побутових електроприладів.
       Відвідав Сергій Карпук дитячий садок селі Прип’ять. Завідуюча садочка розповіла про потребу в облаштуванні парового опалення та необхідності заміни покриття даху. Сергій Вікторович пообіцяв сприяти вирішенню цих проблем із залученням обласних коштів.
       Під час візиту до школи с.Прип’ять Сергій Карпук зустрівся з директором школи та педагогічним колективом. Першачкласникам, які навчаються за стандартами Нової школи, досі не дали телевізор.
       Є ряд питань, які потребують вирішення і у медичній галузі: заміни електропроводки потребує ФАП с. Прип’ять, тут потрібно побудувати нову господарську будівлю для зберігання дров, бо теперішня уже знаходиться в неналежному стані. А от у ФАПі с.Кропивники пнеобхідно перекрити дах.Тому ці питання будуть вирішуватися у 2019 році.
       Жителі сіл просять розробити графік виїзду сімейного лікаря, який закріплений за територією. В томучислі посприяти організації виїзду лікаря чи медсестри для можливості заключити декларації на місці. Директор школи с.Прип’ять висловив готовність надати комп’ютер з Інтернетом для допомоги в цьому.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені.
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

 

26.11.2018 року
 
Фотогалерея