ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

7 грудня відбулося тридцять шосте засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регуляторної політики

       До порядку денного винесено 21 питання.
       Найперше до розгляду депутатів винесено звіти голів районної ради та адміністрації, затверджено Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних підприємств району, внесено зміни до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Шацького району на 2016-2020 роки, затвердженого рішенням Шацької районної ради від 28.04. 2017 року № 16/24. В зв’язку зі зміною назви Шацького відділення фіскальної служби внесено зміни і до районної Програми покращення обслуговування платників податків Шацького відділення Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області на 2018-2019 роки.
       Слухали обранці про виконання Програми організації відзначення державних свят, пам’ятних дат, історичних подій, ювілеїв, участі спортивних команд та колективів художньої самодіяльності, окремих виконавців у районних, обласних, загальнодержавних заходах та відзначення обдарованих дітей у Шацькому районі на 2018 рік та затвердження Програми організації відзначення державних свят, пам’ятних дат, історичних подій, ювілеїв, участі спортивних команд та колективів художньої самодіяльності, окремих виконавців у районних, обласних, загальнодержавних заходах та відзначення обдарованих дітей у Шацькому районі на 2019 рік. Також було розглянуто ряд фінансових клопотань щодо виділення коштів з районного бюджету, затверджено план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.
       Одним з основних питання стало розгляд проекту районного бюджету на 2019 рік. Розпорядники коштів не дійшли згоди, тож комісією рекомендовано допрацювати проект рішення та подати новий на розгляд під час сесії районної ради.
       Ці питання та рекомендації комісії буде винесено на розгляд депутатів на черговій сесії Шацької районної ради, 21 грудня.

 

18.12.2018 року
 
Фотогалерея