ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

18 грудня відбулося сімнадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики під головуванням Олександра Наумича

       На розгляд депутатів комісії винесено 11 питань. 
       На початку депутати розглянули звіти голів районної ради та адміністрації. Про стан оформлення правовстановлюючих документів на оренду водних об’єктів на території Піщанської сільської ради за межами населених пунктів району інформував Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької районної державної адміністрації. 
       Марія Христецька, директор Шацького НПП, розповідала депутатам про стан організації роботи по попередженню незаконного вилову риби та збирання водяної рослинності (кладофори) на території ШНПП. За період з 01. 01. 2018 року по 04. 12. 2018 року виявлено 89 порушень правил рибальства. Складено та направлено до суду 89 адміністративних справ, з них, за грубе порушення – 81. Штрафів накладено на суму 16 796 грн., стягнуто збитків 5 482 грн. та 84 усних зауважень. Конфісковано заборонених господарських знарядь лову (сітки - 89 шт., ятері - 9 шт.) та вилучено безгосподарських знарядь лову (сітки - 1158 шт.,ятері - 636 шт., мережі-67шт., жарлиці зимові – 1134).Виявлено і затримано трьох порушників, які займалися незаконним збором водяної рослинності «кладофори». Складено три протоколи по ст. 91 КУпАП та направлено в суд. Винесено три постанови. Накладено штрафів 646 грн, стягнуто збитків 1641 грн.
       Наталія Борсук, завідувач сектору оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Шацької районної державної адміністрації, на затвердження представила дві програми: Комплексну цільову програму захисту населення і території Шацького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 – 2023 роки та цільову програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2019 – 2023 роки.
       Про хід виконання Комплексної програми профілактики правопорушень і злочинів у Шацькому районі на 2016-2020 роки інформував Василь Саковець, заступник начальника Шацького відділення поліції Любомльського відділу ГУНП у Волинській області. Доповідач повідомив, що за кошти Шацької селищної ради закуплено та встановлено 7 камер відео спостереження, який охоплює основні шляхи в’їзду-виїзду в смт Шацьк, центральне перехрестя та сквер селища. І хоча система поки працює в тестовому режимі, завдяки їй вже вдалося викрити злочинців. 
       Про виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню Шацького району на 2017-2018 роки та затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню Шацького району на 2019-2020 роки доповідала Роксолана Цвид, керівник Шацького бюро правової допомоги.
        В зв’язку з процесом роздержавлення газети «Шацький край» постала необхідність прийняття районної програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади в засобах масової інформації Шацького району у 2019-2020 роках. Про це інформувала Олена Гуж.
       Ці питання та рекомендації комісією винесено на розгляд депутатів на черговій сесії Шацької районної ради 21 грудня.

20.12.2018 року
 
Фотогалерея