ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

21 грудня депутати Шацької районної ради розпочали свою роботу

       На чергове пленарне засідання 34 сесії Шацької районної ради сьомого скликання прибуло 20 депутатів, 6 відсутні з поважних причин. Сесія проходить під головуванням Сергія Карпука. Також участь бере Василь Голядинець, голова Шацької РДА.
       До порядку денного винесено 35 питань.
       На початку сесії голова районної ради оголосив питання про визнання повноважень депутата Ольги Гінайло. 
       За регламентом, депутатами було озвучено 5 депутатських запитів. Ніна Хомич звернулася до голови Волинської обласної ради з проханням включити до переліку ремонту доріг на 2019 рік відрізок дороги до села Підманево.
       Петро Ткачук звернувся до голови Шацької райдержадміністрації з проханням надати документацію проведення ремонту Ростанського клубу, для забезпечення прозорості використання коштів. 
       Сергій Сидорук озвучив 3 депутатські запити. До депутата звернувся житель селища Шацьк, щодо проблемного підключення свого будмайданчика до електромережі. Тому підготовлено звернення до голово Антимонопольного комітету з проханням розібратися в законності відмови шачанину у підключенні. 
       Також Сергія Сидорука непокоїть стан пасажирських перевезень, зокрема до села Мельників. Тому, він звернувся до голови Шацької РДА з проханням налагодити маршрутні рейси.
       Жителі сіл Мельники та Гаївка, які непокояться станом озера Пісочне, звернулися до Сергія Сидорука та Олексія Писачука щодо стану водного плеса водойми. Як пояснив депутат, прибережна лінія Пісочного передана в постійне користування ШНПП, однак власне водойма не має господарів, які слідкували б за нею. Депутати підготували спільне звернення до директора ШНПП з проханням вивчити питання та шляхи вирішення.
       Всі запити буде направлено за належністю в установленому законом порядку.
       Також депутати заслухали звіти голів Шацької районної ради та Шацької РДА.

 

21.12.2018 року
 
Фотогалерея