ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

18 січня, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, відвідав з робочим візитом керівництво Влодавського повіту, Республіки Польща

       Також в зустрічі взяли участь Ірина Хвисючик, радник голови районної ради та Ніна Вирович, директор Шацького міського будинку культури. 
       Метою зустрічі стало обговорення угоди про співпрацю між Влодавським повітом та Шацьким районом. З боку поляків шацьких делегатів зустрічали Анжей Романчук, староста Влодавського повіту, Томаш Корженєвські, віце-староста Влодавського повіту, Адам Панасюк, депутат ради Влодавського повіту.
       Під час обговорення очільниками було окреслено основні напрямки співпраці, які допоможуть розширити міжрегіональне співробітництво, зокрема на рівні органів місцевого самоврядування. Співпраця між Шацьким районом та Влодавським повітом сприятиме зміцненню взаємних контактів між мешканцями обох регіонів, ідентифікацію спільних напрямків співпраці і їх підтримки на умовах рівноправного партнерства для спільної користі. 
       Як попередньо домовлено, після остаточного узгодження тексту угоди, представники Влодавського повіту прибудуть до Шацька для урочистого підписання угоди під час сесії, 20 лютого. 
       Нагадаю, що попередню угоду про співпрацю було підписано 2013 року терміном на 5 років.

 

21.01.2019 року
 
Фотогалерея