ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       У Києві відбулася робоча зустріч з народними депутатами
       У Києві 31 травня 2016 голова Шацької районної ради взяв участь у робочій зустрічі з  народними депутатами Тарасом Батенком, Валентином Дідичем, Олександром Дубініним, Віталієм Купрієм, Олександром Шевченко, Дмитром Сіманським. Мета цього зібрання – налагодити співпрацю для більш ефективного вирішення місцевих проблем.
       Відкриваючи зустріч, народний депутатам Тарас Батенко нагадав, що сам був обраний народним депутатом по мажоритарному округу, тому дуже добре розуміє ті виклики, які стоять перед лідерами місцевих громад. «Ми повинні організувати наступ на всіх фронтах, щоб місцеві проблеми не переростали в національні, як сталося на Грибовицькому сміттєзвалищі на Львівщині», – сказав Тарас Батенко.
       Народний депутат Олександр Дубінін наголосив на необхідності законодавчих змін та закликав долучатися до експертного обговорення. Нардеп Віталій Купрій пообіцяв допомагати у питанні боротьби з корупцією та свавіллям чиновників. «Мій досвід роботи з правоохоронною системою може стати в нагоді для вирішення тих місцевих питань, які наразі здаються безперспективними», – зауважив нардеп. Парламентарій Олександр Шевченко рекомендував звертатися до нього для консультацій в питаннях бюджету.Крім цього, на зустрічі йшлося про актуальні питання сучасного врядування: проблеми розмежування районів, наповнення місцевих бюджетів, утримання інфраструктури, зловживання під час проведення державних закупівель. Народні депутати поділилися своїми напрацюваннями щодо механізмів їхнього вирішення. Були озвучені також деякі специфічні проблеми, зокрема з відключенням світла у Жовтих Водах, захопленням землі в Кременчуцькому районі Полтавщини, наданням статусу курортної території Шацькому району Волині та вирішення проблеми каналізування населених пунктів тощо.
 
Фотогалерея