ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, розпочав проведення прийомів громадян за місцем проживання в першому півріччі 2019 року

       Першою Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, відвідав Світязьку сільську раду, де провів виїзний прийом. Під час візиту, районний очільник відвідав села Омеляне, Світязь та Підманове, де обстежив об’єкти комунальної власності районної ради.
       Медпрацівники ФАПів занепокоєні ходом медичної реформи, зокрема необхідністю скорочувати молодших медичних працівників. Тому висловили намір звернутися до сільської ради, аби утримання посади взяли на місцевий бюджет. 
       Жителі села Світязь звернулися з питанням завершення розпаювання землі. Пайовики впевнені, що процес оформлення землі свідомо затягується посадовцями. Одна з заявниць повідомила, що на сьогодні озвучена вартість безперешкодного оформлення землі, але відмовилася розповідати через кого проводяться такі оборудки. 
       Також світязяни повідомили про проблему встановлення лімітів на використання електроенергії. Громада впевнена, що компанія-постачальник просто наживається на споживачах електроенергії, адже збільшення ліміту передбачає дорого вартісну зміну документації. До слова, ліміти визначені в раніше укладеному договорі між постачальником та споживачем, але раніше не встановлювалися лічильники з обмеженнями.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені. 
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.
       Зустрічі з жителями сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно до затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

 

12.02.2019 року
 
Фотогалерея