ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистостях присвячених 30 річниці виведення військ з Афганістану

       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистостях присвячених 30 річниці виведення військ з Афганістану. Також привітати воїнів-афганців прийшли Василь Голядинець, голова Шацької РДА, Микола Цвид, Світязький сільський голова та Адам Дударчук, голова організації ветеранів війни Шацького району.
       15 лютого українці вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Напередодні, воїни-інтернаціоналісти Шацького району разом з дружинами зібралися на зустріч в с. Світязь аби разом відзначити цей день. Ініціатором, натхненником і багаторічним організатором зустрічей є Галина Цвид, дружина одного з воїнів-афганців. 
       Розпочали день з богослужіння в Петропавлівському монастирі. Службу в храмі ікони Божої Матері «Спорителька хлібів» очолив намісник обителі архімандрит Арсеній. Священнослужителі провели літію, під час якої молилися за упокій душ загиблих у Афганістані, згадали й загиблих в зоні АТО. До могил бійців, які відійшли у вічність, поклали квіти та вінки на могили побратимів. 
       Продовжили урочистості в залі ресторану «ЛеМарк». Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, привітав присутніх з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану та вручив Подяки Волинської обласної ради Володимиру Носулічу і Галині Цвид, та вручив їм наручні годинники. Також очільник районної ради, спільно з Василем Голядинцем, головою Шацької РДА та Володимирем Носулічем, головою районної організації Спілки ветеранів Афганістану вручили всім присутнім воїнам пам’ятні медалі. 
       Свято відбувалося у теплій атмосфері сімейної зустрічі. Вітали учасників, згадували як все було, гортали фото, слухали тогочасні пісні. Близько трьох десятків тоді молодих хлопців, а нині дорослих чоловіків з Шацького району воювали в Афганістані. Для афганців та їхніх дружин співали Світлана Чернякова, Світлана Прокопчук, Ліна Панасюк, Світлана Приступа. А Галина Цвид присвятила присутнім власний вірш про Афганістан.

 

15.02.2019 року
 
Фотогалерея