ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук представив новий інвестиційний проект, який реалізовано в загальноосвітній школі с. Пехи-філії ОЗ НВК смт Шацьк

       14 лютого голова районної ради завітав до навчального закладу. Також участь у представленні взяли Олександр Кусько, староста Самійличівського старостинського округу Шацької ОТГ, Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу Шацької селищної ради, представники Шацького офісу фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
       Ініціатором реалізації проекту стала група батьків, діти яких навчаються в школі. Пехівчани попросили допомоги, адже зручних парт з можливістю регулювання під зростання кожного школяра що дозволяє навчальному місцю рости разом з учнем і підганяти під висоту столу під кожну дитину окремо не вистачає. Таке навчальне устаткування запобігатиме хворобам учнів таким, як сколіоз та порушення опорно-рухового апарату, а наявні парти придбані ще 30 років тому.
       В рамках проекту «Шкільна сучасна парта» придбано 12 комплектів шкільних парт на суму 19 788 гривень. За 6 парт заплатила Шацька селищна рада, 4 профінасував фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і ще 2 придбали батьки.
       На сьогодні меблі встановлено,тож школярі щиро подякували за новенькі комплекти шкільних парт. Хочеться зазначити, що ініціювати реалізацію подібних проектів можуть як вчителі, так і батьки. Така активність дозволяє залучати кошти різних рівнів у навчальні, дошкільні, культурні та інші заклади.

 

18.02.2019 року
 
Фотогалерея