ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

4 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Олексія Писачука та за участю Сергія Карпука, голови Шацької районної ради.

       До порядку денного винесено 8 питань.
       Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік звітував Василь Голядинець, голова Шацької районної державної адміністрації.
       Світлана Лончук, завідувач Трудового архіву Шацького району звітувала про виконання своїх функціональних обов’язків, збереження та ефективність використання майна у 2018 році. 
       В межах засідання профільної комісії депутати слухали звіт директора Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Шацького району Голядинця Володимира про виконання своїх функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність об’єкта, збереження та ефективність використання майна у 2018 році. За словами доповідача, відділенням соціальної допомоги вдома виявлено 154 особи, надано соціальні послуги 154 особам, відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги виявлено 547 осіб та надано соціальні послуги 547 особам. Окремим структурним підрозділом «Університет третього віку» було виявлено 36 осіб та надано соціальні послуги 36 особам. Відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було обслужено 502 особи, яким надано 1152 послуги. Шацькою об’єднаною територіальною громадою та Шацькою районною радою узгоджено порядок надання соціальних послуг територіальним центром на території ОТГ та порядок фінансування територіального центру. Згідно розрахунків 40 % від усіх послуг, що надаються територіальним центром, припадають на ОТГ. Відповідно 40 % видатків територіального центру забезпечується об’єднаною територіальною громадою шляхом надання цільової субвенції районному бюджету, звідки фінансується територіальний центр. «Університет третього віку» функціонує як окремий структурний підрозділ, де функціонує 2 факультети для навчання людей похилого віку, а також, клуб «Срібний вік». Протягом звітного року для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома було закуплено 10 велосипедів. Для соціальних робітників відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було придбано 1 велосипед, електропила, та мотокоса. На 2019 рік планується забезпечення новими велосипедами решту соціальних робітників. За звітний період проведено 7 нарад; 4 круглих столи, з питань діяльності територіального центру щодо соціального обслуговування та надання соціальних послуг.
       Звітувала про виконання своїх функціональних обов’язків, збереження та ефективність використання майна у 2018 році Світлана Крецу, головний лікар КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради». 
       Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької районної державної адміністрації, інформував про стан утримання та ремонту доріг державної та комунальної власності на території району в 2018 році та перспективи 2019 року.
       Ольга Сахарук, керуючий справами районної ради інформувала Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шацького району; про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів охорони здоров’я Шацького району та про внесення змін до Статуту КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради».
       Усі питання та рекомендації комісії буде винесено на розгляд депутатів на черговій сесії Шацької районної ради, 20 лютого. З матеріалами сесії та повною інформацією можна ознайомитися на сайті Шацької районної ради http://shrada.gov.ua , в розділі сесії.

 

19.02.2019 року
 
Фотогалерея