ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

20 лютого депутати Шацької районної ради розпочали свою роботу

       На чергове пленарне засідання 35 сесії Шацької районної ради сьомого скликання прибуло 18 депутатів, 8 відсутні з поважних причин. Сесія проходить під головуванням Сергія Карпука. Також участь взяли Ігор Філімонюк, заступник керівника Ковельської прокуратури та Віктор Радчук, депутат Волинської обласної ради. До порядку денного винесено 28 питань.
       За регламентом, депутатами було озвучено 8 депутатських запитів.
       Наталія Новікова озвучила 3 депутатські запити. Один із запитів стосується надання пільг учасникам АТО, зокрема Наталія Новікова звертається до Шацької селищної ради про розробку програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічній реабілітації учасників АТО та можливість передбачити у місцевому бюджеті кошти на їх видатки. Також запит депутатка адресувала до ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» з проханням полагодити телефонний зв’язок на автостанції смт Шацьк, так як, за словами Наталії Новікової, туди не можна додзвонитися. Також в запиті депутатка звернулася до Шацької РДА та Шацької селищної ради щодо відновлення автобусного маршруту Шацьк-Мельники через вулицю Незалежності, що в Шацьку. 
       Схожий депутатський запит озвучив і Сергій Сидорук, до якого звернулися жителі села Мельники з проханням внести зміни в маршрут таким чином, щоб він проходив через село Мельники.
       Тетяна Чернякова звернулася до відділу освіти Шацької РДА щодо встановлення окремої системи опалення Світязького дитячого садочка. 
       Ольга Сахарук озвучила запит до Волинської обласної дирекції «Укрпошта» щодо належного забезпечення поштовими послугами жителів Ростанської сільської ради.
       Олександр Наумич звернувся до Шацької селищної ради щодо внесення змін до детального плану території с.Мельники. Другий запит депутата до голови Шацької РДА з проханням надати відповіді на попередній запит щодо здійснення управлінської діяльності директора Шацького НПП Марії Христецької. Також депутат на основі матеріалів депутатського звернення передав звернення до Ковельського відділення прокуратури.
       Всі запити буде направлено за належністю в установленому законом порядку.

 

20.02.2019 року
 
Фотогалерея