ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

20 лютого, на сесії Шацької районної ради було підписано угоду про співробітництво між Шацьким районом Волинської області та Влодавським повітом Люблінського воєводства

       Для підписання угоди до Шацької районної ради завітали Анджей Романчук, староста Влодавського повіту, та Томаш Коженєвскі, віце-староста Влодавського повіту .
       Після того, як депутати районної ради схвалили текст угоди, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради та Василь Голядинець, голова Шацької РДА урочисто підписали документ про співпрацю з польськими партнерами та міцно потисли один одному руки.
       Сторони угоди бачать необхідність співпраці в галузях економіки, культури, науки, спорту, охорони здоров'я, охорони навколишнього середовища та популяризації території Полісся, йдеться в документі. Договір про співпрацю також передбачає спільне покращення умов для розвитку підприємництва та бізнесу, підвищення якості та доступності інфраструктури, включаючи інфраструктуру нових технологій, розвиток туризму шляхом покращення та повного використання туристичного потенціалу, покращення доступності регіонів шляхом підвищення якості соціальної, економічної інфраструктури, транспорту та енергетики. Партнери також домовилися співпрацювати в напрямку відкриття постійного прикордонного переходу у Влодавському повіті та Шацькому районі.
       Анджей Романчук, староста Влодавського повіту висловив сподівання, що підписання угоди буде не просто формальністю, а насправді працюватиме на покращення життя. І це стосується не тільки співпраці у сфері економічній, а й культурній, освітянській, а й охорони та покращення якості природного середовища, підвищення привабливості території у туристичному та інвестиційному напрямках; співробітництво у сфері охорони здоров'я, включаючи обмін досвідом, організацію практики для медичного та сестринського персоналу, спільне звернення до зовнішніх фондів, спрямоване на поліпшення стану інфраструктури. Також польська сторона готова до старту молодіжних проектів, зокрема, між навчальними закладами, оскільки має в цьому чималий досвід. 
       Попередню угоду про співпрацю було підписано 2013 року терміном на 5 років. Ініціатором укладання нової угоди став Сергій Карпук, голова районної ради, який 18 січня зустрівся з польськими колегами для обговорення тексту документу. 
       Контракт був укладений протягом 5 років. Після цієї дати контракт автоматично продовжується на невизначений термін, якщо сторони не вирішать інакше.

 

21.02.2019 року
 
Фотогалерея