ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь у стартовій конференції з питань впровадження інфраструктурного проекту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому НПП шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь»

       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь у стартовій конференції з питань впровадження інфраструктурного проекту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому НПП шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», яке реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Також участь взяли представники Волинської ОДА, Шацької РДА, партнери Шацького району по Європроекту на чолі зі старостою Влодавського повіту Анджеєм Романчуком, вуйтом гміни Влодава Даріушем Семенюком (Польща), представники виконавця робіт – ПП «Екотехсервіс» та ТОВ «Вельт-Капітал».
       Зустріч організували для того, аби більш докладно обговорити європроекту з каналізування трьох населених пунктів навколо озера Світязь, що буде реалізовуватися у наступні два роки. За 24 місяці (восени 2020 року) найбільша курортна зона краю отримає нову каналізаційно-очисну систему.
       Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА, координатор проекту розповів докладно про сучасний стан каналізаційних мереж у районі та про те, які саме заходи заплановано реалізувати в рамках діючого Європроекту. Про особливості функціонування очисних споруд та каналізування гміни Влодава поділився на конференції президент закладу комунального у Влодаві Маріуш Ковалевський. Віктор Луцик, інженер-технолог ПП «Екотехсервіс», інформував присутніх про особливості проектних рішень в проектах будівництва об’єктів проекту. Про організацію будівництва об’єктів в рамках проекту розповіли заступник генерального директора ТОВ «Вельт-Капітал» (підрядника) Богдан Москаль та керівник проекту Олександр Долгов.
       Після офіційної конференції учасники заходу оглянули об’єкти будівництва каналізації в селі Світязь, а також нову набережну з реконструкцією дороги та пляжу.

 

22.02.2019 року
 
Фотогалерея