ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

26 лютого Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Пулемецької та Ростанської сільських рад

       Спочатку очільник районної ради відвідав об’єкти комунальної власності Пулемецької сільської ради. Ремонту потребує система опалення школа с.Пулемець. На даний час в навчальному закладі використовують пічне опалення до закінчення отоплювального сезону. Василь Демедюк, голова Пулемецької сільської ради, розповів про необхідність завершити ремонтні роботи в сільському клубі. 
       На території Ростанської сільської ради Сергій Карпук відвідав три населені пункти. Також участь у прийомі взяла Мирослава Клекоцюк, голова Ростанської сільської ради. 
       Для дитячого садочка с.Ростань необхідно хатинку на ігровий майданчик, де дітки могли б заховатися у сонячну погоду.
       Жителька села Ростань звернулася до голови районної ради з проханням консультаційної допомогти у вирішенні питання надання земельної ділянки в межах сільської ради. 
       Щодо роботи «Укрпошти» своє занепокоєння висловили жителі с.Хрипськ. Листоноша, яка обслуговує населений пункт приходить лише один раз на тиждень, а інколи рідше у зв’язку з завантаженістю. Людям пенсії виплачуються із затримкою.
       Скаржилися жителі Хрипська і на нерегулярність маршрутних перевезень. Мирослава Клекоцюк повідомила, що на сьогодні немає співпраці з водієм, який не відповідає на телефонні дзвінки. 
       Для жителів Хрипська складним є питання подання показників використання електроенергії. Переважно тут живуть старші люди, які не є активними користувачами Інтернету, а телефон передати показники складно, адже в гарячий період дуже складно додзвонитися на гарячу лінію «Волиньобленерго». 
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені. 
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.
       Зустрічі з жителями сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно до затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

04.03.2019 року
 
Фотогалерея