ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

12 березня голова Шацької районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом громадян на території Піщанської сільської ради

       12 березня голова Шацької районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом громадян на території Піщанської сільської ради.Також участь взяв Олександр Бакун, Піщанський сільський голова. 
       Під час прийому керівник відвідав установи комунальної власності районної ради та зустрівся з мешканцями сіл сільської ради для обговорення проблемних питань.
       Головним обговорюваним питанням вкотре стала реформа медичної галузі. Як відомо, ні в розпорядженні Кабміну «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», ні в постанові уряду «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» немає такого поняття як фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП). А відповідно до пропозиції Волинської обласної державної адміністрації (розпорядження №428 від 11.07.2017) в Шацькому районі мало б бути лише 3 амбулаторії (Шацька, Піщанська та Пульмівська) і 2 пункти здоров’я (у Мельниках та Світязі). Районною радою така мережа медичних закладів не була погоджена, і вдавалося утримати сформовану мережу сільських ФАПів. Проте мешканці сіл Затишшя, Острів’я та Кам’янка стурбовані необхідністю скорочення молодших медичних працівників, адже вважають, що це початок закриття медичних закладів первинної ланки медицини.
       Голова Піщанської сільської ради повідомив, що на сьогодні утримання молодшого медичного персоналу у ФАПах сільської ради відбуватиметься за рахунок сільського бюджету. На це гроші закладено до червня-місяця включно. 
       Разом з тим жителі сіл висловлювали вдячність завідуючому Піщанської амбулаторії, лікарю Роману Зубу, який проводить не лише амбулаторні прийоми, а й регулярно виїжджає до інших сіл.
       Піднімали питання й будівництва Піщанської амбулаторії, яке на сьогодні уже розпочато: залитий фундамент. Однак, роботи зупинено через відсутність фінасування, як пояснив представник фірми виконавця будівельних робіт. Як повідомлялося раніше, кошти не надходять через відсутність співфінансування від Піщанської сільської ради. Однак, як повідомив Олександр Бакун, сільською радою виділено 100 тис.грн. (800 тис. сільська рада має виділити всього). Тому питання чому заморожено будівництво Піщанської амбулаторії залишається відкритим.
        На одному з минулих виїзних прийомів затишці повідомили про аварійну електроопору біля ФАПу, тому від Шацької районної ради до Любомльської філії було підготовлено звернення щодо даного питання. На сьогодні електроопору в с.Затишшя замінили. Житель цього ж села звернувся з подібним проханням, але аварійна електроопора знаходиться прямо в дворі. 
        Пенсіонерів в с.Кам’янка непокоїть питання надбавок пенсій, тому вони попросили роз’яснити хто отримає такі доплати. 
       Також піднімали питання роботи «Волиньобленерго». Зокрема, це стосується подання показників лічильника для оплати за використану електроенергію. Люди, не є активними користувачами Інтернету, а телефоном передати показники складно, адже в перші чила місяця гаряча лінія «Волиньобленерго» перевантажена.
       В школі с.Острів’я повідомили про плани взяти участь у конкурсі проектів місцевих ініціатив навчальних закладів. Також продемонструвати спортивний інвентар, придбаний в результаті реалізації проекту, який було профінансовано за результатами минулорічного конкурсу місцевих ініціатив.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені.
       Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.
       Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

19.03.2019 року
 
Фотогалерея