ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

26 березня голова Шацької районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом громадян на території Пульмівської сільської ради

       Під час прийому керівник відвідав установи комунальної власності районної ради та зустрівся з мешканцями сіл сільської ради. 
       Найбільш обговорюваним питанням в цих селах стала реформа первинної ланки медицини. Люди стурбовані, що в маленьких селах фельдшерсько-акушерські пункти підлягають закриттю, а персонал – скороченню. Головою районної ради було дано роз’яснення що з 1 квітня під скорочення підпадають молодші медичні працівники, яких сільські ради не взяли на утримання за рахунок сільського бюджету. Також Сергій Карпук роз’яснив, що ні в розпорядженні Кабміну «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», ні в постанові уряду «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» немає такого поняття як фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП). А відповідно до пропозиції Волинської обласної державної адміністрації (розпорядження №428 від 11.07.2018) в Шацькому районі мало б бути лише 3 амбулаторії (Шацька, Піщанська та Пульмівська) і 2 пункти здоров’я (у Мельниках та Світязі). Районною радою така мережа медичних закладів не була погоджена, і вдавалося утримати сформовану мережу сільських ФАПів. 
       Уже вкотре піднімають питання щодо вуличного освітлення в с.Вільшанка. Минулого року з районного бюджету було виділено кошти на розробку технічної документації, однак сільською радою ці кошти не були освоєні. А жителі села Залісся просили замінити лампочки на вуличних ліхтарях. Протягом тривалого часу залишається невирішеним проведення ремонту обеліска с. Вільшанки, який обіцяли зробити сільський голова та депутат сільської ради. В зв’язку з цим жителі села звернулися до Сергія Вікторовича з проханням прискорити вирішення даного питання. Також жителі сіл Кошари та Вільшанка просять посприяти з ґрейдеруванням дороги до Пулемця. За словами заявників, всього 4 км навіть велосипедом неможливо проїхати. 
       Не задоволені жителі Пульмівської сільської ради автобусним сполученням. Зранку є чим доїхати до Шацька, повернутися назад можна близько 11 ранку, а потім автобус аж ввечері, о 18. Тому просять сприяти відновленню рейсу, який в післяобідню пору їде до Пульма, а ввечері повертається назад. До слова, влітку цей автобус їздить, однак взимку його знімають з рейсу, хоча договір підписано на цілий рік. 
       В школі с.Пульмо є необхідність модернізації системи опалення. Під час отоплювального сезону в підвалі приміщення школи спека, а на другому поверсі холодно. Також потрібно замінити теплотрасу. Сергій Карпук відвідав Пульмівський дитячий садок. Минулого року тут було перекрито дах за кошти обласного бюджету. Долучилися до ремонту директор та працівники Шацького національного природного парку, вони забезпечили дитсадок деревиною. Завідуюча щиро вдячна усім, хто допомагав та повідомила, що на часі – утеплення фасаду. Також на сьогодні є необхідність в купівлі електром’ясорубки.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені. Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

03.04.2019 року
 
Фотогалерея