ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

2 квітня голова Шацької районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом громадян на території Грабівської сільської ради

       Під час прийому керівник відвідав установи комунальної власності та зустрівся з мешканцями сіл сільської ради. Також участь у виїзному прийомі взяла Мирослава Терета, директор Шацького районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Вона проінформувала жителів сільської ради про проект «Територія майстерності», який реалізовує Служба зайнятості. Метою проекту є підтримка розвитку підприємницької діяльності та спрямований на продуктивну само зайнятість в аграрному секторі.
       Активно обговорюваним питанням залишається хід медичної реформи, особливо скорочення молодших медичних працівників. Фельдшер ФАПу с.Грабове скаржилася, що не може залишатися без технічного працівника, адже ФАП отоплюється котлом, тому взимку фізично неможливо і отоплювати, і встигати до хворих.
       Один із жителів села Голядин підняв питання законності сільськогосподарського використання землі в прибережній лінії річки Прип’ять. За словами заявника, раніше прибережні захисні смуги були набагато ширшими. Люди мали змогу там косити траву для домашніх тварин або ж випасати худобу. Місцеві вважають, що цього року господарі суттєво залізли на захисну смугу річки, де й зорали частину земельної ділянки, яка не була надана їм відповідно до договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. До слова, у Голядині на сьогодні в приватних господарствах утримують близько 80 корів. Голова районної ради взяв питання на контроль й пообіцяв звернутися в головне управління Держгеокадастру у Волинській області для підтвердження або спростування інформації.
       Непокоїть жителів сільської ради будівництво дороги місцевого значення Шацьк-Залісся-Грабове-Старовойтово, яка мала б з’єднати села Любомльського та Шацького районів. Роботи повинні були розпочатися ще у 2018 році. Голова районної ради розповів, що реконструкція дороги передбачалась Волинською обласною держадміністрацією за рахунок коштів від перевиконання надходжень митних платежів (так званий митний експеримент), однак, у зв’язку з відсутністю фінансових ресурсів, проект не був реалізований. 
       На організацію виборчого процесу скаржилися у селі Смоляри Світязькі та Голядин. Люди, які були задіяні у роботі дільничних виборчих комісій не приховували свого невдоволення роботою окружної виборчої комісії. Головам, заступникам, секретерям, в окремих випадках членам місцевих виборчих комісій, залученим працівникам поліції, водіям довелося стояти в черзі п'ятнадцять-двадцяти годин, аби здати протоколи виборів. Лише з Шацького району більше сотні осіб прибули вночі до окружної виборчої комісії, де мусили чекати своєї черги. Здавали результати голосувань повільно, не було де відпочити чи зігрітися. 
       Просили грабівці звернути увагу на вантажні перевезення сапропелю, оскільки вважають, що автомобілі до підприємства їдуть з перевищенням швидкості, що створює небезпеку для дітей, а назад повертаються перевантажені, чим псують і так не найкращу дорогу.
       Запитували й про порядок нарахування субсидій та надбавки до пенсій. На ці та інші юридичні питання роз’яснення надавала Роксолана Цвид, юрист Шацького бюро правової допомоги.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені.
       Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

08.04.2019 року
 
Фотогалерея