ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

15 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту під головуванням Романа Вензловського

       До порядку денного на розгляд винесено 7 питань. 
       Про підготовку до оздоровлення дітей району влітку 2019 року інформувала: Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА.
       Про стан надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет в Шацькому районі інформував Роман Вензловський, медичний директор КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради»
       Інформацію про забезпечення соціального захисту людей з інвалідністю у Шацькому районі представив на розгляд депутатів Валерій Андросюк, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шацької РДА. 
       Галина Носуліч, начальник відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій Шацької РДА розповіда депутатам про хід виконання районної Програми розвитку туризму та рекреації у Шацькому районі на 2016-2020 роки, а також про про хід виконання районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у Шацькому районі на 2018-2020 роки та використання коштів районного бюджету на виконання програми.
       Також депутати слухали про хід виконання Програми зайнятості населення Шацького району на період до 2020 року від Мирослави Терети, директора Шацького районного центру зайнятості.
       Усі питання та рекомендації буде винесено на розгляд депутатів на черговій сесії районної ради. З усіма проектам рішень можна ознайомитися на сайті районної ради в розділі «Сесії»

 

17.04.2019 року
 
Фотогалерея