ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

17 квітня відбулося двадцять четверте засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Олексія Писачука

       На розгляд депутатів до порядку денного винесено 8 питань.
       Про збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, що знаходиться на балансі та в оперативному управлінні відділу звітувала Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької районної державної адміністрації.
       Оксана Юхимук, начальник відділу культури Шацької районної державної адміністрації, звітувала про збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, що знаходиться на балансі та в оперативному управлінні відділу культури. 
       Про хід виконання районної Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Шацького району до 2021 року інформувала Ольга Романська, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Шацької районної державної адміністрації.
       Ольга Сахарук, керуючий справами районної ради інформувала депутатів про передачу земельної ділянки в оперативне управління КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради», про оренду автомобілів та про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.
       На розгляд депутатів профільної комісії винесено питання про розірвання контракту з керівником Трудового архіву Шацького району Волинської області та відразу було розглянуто питання про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Трудового архіву Шацького району Волинської області.
       Заслухавши інформацію, постійна комісія вирішила рекомендувати голові районної ради проект рішення розглянути на черговій сесії районної ради і прийняти. З усіма проектам рішень можна ознайомитися на сайті районної ради в розділі «Сесії».

 

 

17.04.2019 року
 
Фотогалерея