ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

17 квітня відбулося дев’ятнадцятого засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики під головуванням Олександра Наумича

       На розгляд депутатів профільної комісії винесено 2 питання.
       Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Шацького відділення поліції Любомльського відділу ГУНП у Волинській області на території Шацького району у 2018 році інформував Андрій Семенюк, начальник Шацького відділення поліції Любомльського відділу ГУНП у Волинській області.
       Про втрату чинності рішення районної ради від 18.07.2018 року № 28/10 «Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев та кущів за межами населених пунктів на території Шацького району» доповідала Ольга Сахарук, керуючий справами районної ради.
       Заслухавши інформацію, постійна комісія вирішила рекомендувати голові районної ради проект рішення розглянути на черговій сесії районної ради і прийняти. З усіма проектам рішень можна ознайомитися на сайті районної ради в розділі «Сесії».
       Також депутатами розглянуто питання очищення території біля села Положево. Жителі села неодноразово висловлювали занепокоєння захаращення території біля лісу, на яке працівники агрофірми «Волиньягідка» вивесли зрізані з полів кущі. Керівники підприємства обіцяли прибрити гілляччя, однак цього досі не зроблено. Тому, депутатами найближчим часом буде організовано виїзне засідання для вжиття заходів. Варто зазначити, що на сьогодні туди почали звозити побутові відходи, що перетворює територію на стихійне сміттєзвалище.

 

18.04.2019 року
 
Фотогалерея