ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Оксана Юхимук звітувала щодо збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, яке знаходиться на балансі та в оперативному управлінні відділу культури

       Як повідомила депутатам, на сесії Шацької районної ради, керівник на балансі та в оперативному управлінні відділу знаходяться: Шацький районний будинок культури, центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей та дитяча музична школа, а також автомобіль УАЗ Кубанець, 1988 року та гараж.
       Районний будинок культури знаходиться в пристосованому приміщенні, збудованому в 1973 році під кінотеатр. Не опалюється з 1995 року (із-за непрацюючої системи опалення), що призвело до пошкоджень існуючих конструкцій приміщення. 
       В 2007 році виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію будинку культури. Кошторисна вартість якої становила - 9829,21 тис. грн. У 2013 році було проведено наступні роботи: демонтаж старої котельні та влаштовано покрівлю із метало профілю по металевому каркасі (сума виконаних робіт становила 991,4 тис. грн.).
       На даний час районний будинок культури потребує завершення реконструкції. У 2018 році зроблено перерахунок кошторисної документації. Сума зведеного кошторисного розрахунку становить – 25478,764 грн.
       Приміщення, де знаходиться дитяча музична школа 1943 року. В 2010 році було перекрито дах школи та замінено вікна на енергозберігаючі, а в 2011 році за кошти загального фонду (45 тис. грн.) було зроблено ремонт фасаду.
       Будівля центральної районної бібліотеки – 1961 р. Знаходиться в задовільному стані. Протягом попередніх років за бюджетні кошти були зроблені поточні ремонти кімнат бібліотеки. У 2016 році проведено ремонт господарського приміщення для зберігання дров та торфобрикету, встановлено огорожу (2017 р.). 
       Через відсутність опалення в будівлі районної бібліотеки для дітей, її тимчасово було перенесено в приміщення старої поліклініки на умовах оренди. Будівля бібліотеки здається в оренду. Кошти від оренди використовуються для зміцнення матеріально-технічної бази бібліотек.
       На земельні ділянки, на яких знаходяться дані будівлі, виготовлені правовстановлюючі документи. 
       Також на балансі відділу культури знаходяться: комплекти комп’ютерної техніки, придбаної за програмою «Бібліоміст», БФП, проектори, принтери, персональні комп’ютери, ноутбуки, звукопідсилююча апаратура та музичні інструменти, набір меблів.
       Наявний бібліотечний фонд становить – 93,3 тис. примірників книг на суму 883,6 тис. грн.

 

25.04.2019 року
 
Фотогалерея