ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради напередодні дня Перемоги відвідав ветеранів війни, учасників бойових дій, які проживають на території Шацького району

       Вітали з прийдешнім 9 травня Людмила Цевух, секретар Шацької селищної ради та Адам Дударчук, голова первинної ветеранської організації Шацького району.
       - Мені було майже 5 років, - розповідає Ольга Бондарук, жителька с.Пульмо. - Під час проходження фронту мене поранили. Досі ношу два осколки, а от маму тоді вбили, - витирає сльози Ольга Романівна. - тоді ми з братом по дитячих будинках. 
       Пізніше потрапила в Пульмо, де довгий час пропрацювала фельдшером. Досі односельчани згадують, що всі поставлені Ольгою Романівною діагнози підтверджувалися.
       - Я був в полковій розвідці, - ділиться спогадами Степан Королюк, - ми перебували на чеському кордоні в Жешуві. Там я і отримав поранення. Тоді там школа, лікарня - все було завалене поранениними. Страшна справа була. Пізніше мене привезли до Львова, звідки хірург відправив у госпіталь на Баку аж на 5 місяців. Один з осколків досі є, відчувається, коли ворушу рукою. Він потрапив у суглоб, оперувати було небезпечно, рука не працювала б, а так лише два пальці не робочі. А на другій руці - рана від плеча до ліктя, тоді руки зовсім не працювали. Війна така була, страшна...
       Дев’ять учасників бойових дій, ветеранів отримали вітання, продуктові набори, грошові винагороди, квіти. Олександр Цвид (с.Світязь), Антоніна Куран, Ольга Бондарук (с.Пульмо), Констянтин Чесноков, Михайло Гірич, Степан Королюк, Ганна Тимошук (селище Шацьк), Тарас Поцьох (с.Мельники).
       Для них усіх згадка про війну та таку бажану перемогу викликають сльози на очах та спогади. Болять не лише бойові рани, а й душа. Нехай нікому більше такого не буде!
       Ніщо не забуто.
       Ніхто не забутий.

 

08.05.2019 року
 
Фотогалерея