ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

10 травня в Шацький районній раді відбулося засідання конкурсної ради районного конкурсу проектів місцевих ініціатив, під головуванням Сергія Карпука

       Під час засідання члени ради розглянули проекти, подані на конкурс та визначили яким чином буде розділено конкурсний фонд.
       Шацькою районною рада уже втретє було оголошено інвестиційний конкурс проектів між навчальними закладами району, написання яких допоможе вирішити деякі проблемні питання шкіл. Організували змагання для того, аби навчити самостійно залучати кошти з різних джерел, а також брати безпосередню участь реалізації проектів. Бюджет конкурсу склав 500 тисяч гривень, які передбаченні з залишків освітньої субвенції. Обов’язковою умовою є співфінансування не менше 5% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту. Від одного навчального закладу можна було подати по два проекти, максимальна загальна вартість одного може ставити 100 тис. грн. Варто зазначити, що цьогоріч, на конкурс надійшло 15 проектів, що відповідають вимогам та допущено до участі в конкурсі.
       Відбір кращих конкурсних робіт відбувався шляхом оцінювання проектів за трьома критеріями. Кожен з членів конкурсної ради виставив оцінки за 5-бальною шкалою, оцінивши відповідність умовам конкурсу та якість оформлення, актуальність та обґрунтованість вартості, оригінальність та впровадження інновацій. Таким чином виводилася середня оцінка за критеріями та за загалом за проект.
       Отож, результати конкурсу проектів місцевих ініціатив навчальних закладів Шацького району такі:

       - - 1 місце здобув проект
       - «Майбутній захисник Батьківщини».
       Загальна оцінка – 12 балів.
       Проект подала школа с. Пульмо, вартість – 68700 грн.,фінансування з районного бюджету - 65265 грн.. Реалізація проекту передбачає закупівлю інвентаря та обладнання для військово-патріотичного виховання, зокрема пневматичних гвинтівок, пневматичного пістолета, макет масогабаритний автомат Калашникова, військову аптечку, військову форму, рюкзак туристичний, набір імітатор ран, тощо.

       - - 2 місце розділили
       - «Бачу – значить розумію» .
       Загальна здобута оцінка - 11,67 балів.
       Цей проект подав навчальний заклад с.Острів’я, вартість проекту – 15000 грн, фінансування з районного бюджету – 14250 грн. Реалізація проекту передбачає купівлю демонстраційних комплектів вимірювальних приладів, прозорих геометричних фігур, математичних стендів, стінних карт(географія), глобусів, загальних атласів (географія).

       - «Заміна твердопаливного котла в ЗОШ І-ІІ ст.. с. Пулемець.»
       Загальна здобута оцінка - 11,67 балів.
       Вартість проекту – 61000 грн., фінансування з районного бюджету – 52460 грн. В рамках реалізації проекту буде демонтовано старий, поломаний котел, встановлено новий котел, а також насоси опалення, блоки безперебійного живлення.

       - - 3 місце
       - «Проект на закупівлю Інтерактивного комплекту для кабінету фізики у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піща.» 
       Загальна здобута оцінка - 10,89 балів. Вартість проекту – 54355 грн., фінансування з районного бюджету – 51648 грн. Реалізація проекту передбачає придбання інтерактивної дошки, проектора, ноутбука та монтажного комплекту.

       - - 4 місце
       - «Здійснення заміни дверей на енергозберігаючі у класах та коридорі школи».
       Загальна здобута оцінка - 10,67 балів.
       Розробили проект в школі с.Смоляри-Світязькі. Вартість – 50000 грн., фінансування з районного бюджету – 45600 грн. Реалізація проекту передбачає придбання 2-ох вхідних, 6-ох міжкімнатних дверей та їх встановлення.

       - «Придбання сучасних шкільних дошок у класи»
       Загальна здобута оцінка - 10,67 балів.
       Розробили проект у Світязко-Смолярській школі. Вартість проекту – 20000 грн., фінансування з районного бюджету – 18000 грн. Внаслідок реалізації проекту буде придбано та встановлено 6 класних дошок.

       - «Прийшов, побачив - зрозумів» (10,67) 
       Загальна здобута оцінка - 10,67 балів.
       Реалізовуватимуть проект у школі с. Острів’я. Вартість проекту – 24753 грн., фінансування з районного бюджету – 23515 грн. Завдяки реалізації проекту буде придбано 7 аудиторних одинарних та на п’ять комбінованих робочих поверхонь шкільних дошок.

       - - 5 місце
       - «Затишний клас – впевненість у майбутньому».
       Загальна здобута оцінка - 10,44 балів. Вартість проекту – 45000 грн., фінансування з районного бюджету – 30000 грн. Проект розроблено та реалізовуватимуть в школі с. Підманево. Тут проведуть ремонт класної кімнати: облаштування стелі, стін, підлоги та оновлення пічного опалення класу, також придбають та встановлять меблі.

       - - 6 місце
       - «Нова учительська опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня «Світязький ліцей». »
       Загальна здобута оцінка - 10,22 балів. Вартість проекту – 55000 грн., фінансування з районного бюджету – 50000 грн. Реалізація проекту передбачає реконструкцію частини шкільного коридору другого поверху під учительську.

       - - 7 місце
       - «Благоустрій шкільної їдальні – збереження здоров’я дітей».
       Загальна здобута оцінка - 9,89 балів.
       Розробили та реалізовуватимуть проект в школі с.Грабове. Вартість проекту –27 000 грн., фінансування з районного бюджету – 27 000 грн., заявники гарантують не фінансовий внесок у вигляді проведення робіт.
       Реалізація проекту передбачає придбання та встановлення електроплити, витяжки, електром’ясорубки та холодильного обладнання.

       - - 8 місце
       - «Проект на закупівлю комплекту стендів для кабінету захисту Вітчизни та деревообробного верстата Белмаш 2500 для шкільної майстерні у ЗОШ І-ІІІст. с.Піща»
       Загальна здобута оцінка - 9,78 балів. Вартість проекту – 3600 грн, фінансування з районного бюджету – 34200 грн.Реалізація проекту передбачає закупівлю комплекту 22 тематичних стендів для кабінету Захисту Вітчизни та оновлення обладнання шкільної майстерні шляхом закупівлі деревообробного верстата. Конкурсна рада вирішила зменшити суму фінансування цього проекту на суму вартості деревообробного верстата, адже такий верстат не є безпечним для використання у школі. На цей проект буде виділено 14000 грн.

       - - 9 місце
       - «Захист кордону – обов’язок кожного».
       Загальна здобута оцінка - 9,67 балів.
       Вартість проекту – 80000 грн., фінансування з районного бюджету – 76000 грн.
       Проект реалізовуватимуть в школі с.Пульмо, реалізація передбачає закупівлю та встановлення інтерактивного мультимедійного тиру.

       - - 10 місце
       - «Сучасне освітнє середовище НУШ»
       Загальна здобута оцінка - 9,33 балів. Вартість проекту – 22000 грн., фінансування з районного бюджету – 22 000 грн., заявники гарантують не фінансовий внесок у вигляді проведення робіт.
       Проект підготувала школа с. Грабово, заявники мають намір через реалізацію проекту реконструювати приміщення комори під клас для першокласників.

       - «Поточний ремонт класу військової підготовки опорного закладу загальної середньої школи І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей» Шацької районної ради Волинської області». 
       Загальна здобута оцінка - 9,33балів.
       Вартість проекту – 99023 грн., фінансування з районного бюджету –94072 грн. Реалізація проекту передбачає проведення ремонту класної кімнати, однак відповідно до кошторису, в сумі фінансування передбачені кошти для проплати проведення робіт. Такі витрати не можуть бути профінансованими, відповідно до чинного фінансового законодавства. Тому, заявники відмовилися від реалізації у зв’язку з відсутністю можливості забезпечити проведення робіт.

       - - 11 місце
       - «Шкільний двір – моя країна» 
       Загальна здобута оцінка - 8 балів.
       Проект подано із школи с.Підманево. Вартість проекту – 14500 грн, фінансування з районного бюджету – 13775 грн. Реалізація проекту передбачає придбання електричної газонокосарки та електричної пили для школи.

       Результати голосування завантажити

       Буде профінансовано проекти, які зайняли 1-10 місця.
       Вітаємо конкурсантів і нагадуємо, що реалізувати проекти необхідно до 25 грудня 2019 року. На всіх публічних заходах та підготовлених матеріалах проекту, згідно положення про конкурс, переможець зобов’язаний зазначати, що реалізація проекту здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.
       Дякуємо всім небайдужим, хто турбувався і турбується за покращення умов для навчання наших дітей!

 

13.05.2019 року
 
Фотогалерея