ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Вже стало доброю традицією до Міжнародного дня захисту дітей організовувати поїздки, за ініціативи Сергія Карпука, голови районної ради для дітей Шацького району, які належать до незахищених категорій населення

       1 червня, в суботу 23 дитини вирушили до славного міста Лева. Заплутані вулички міста захопили маленьких екскурсантів давньою історією. Як з’являється шоколад дітвора дізнавалася завітавши до Львівської майстерні шоколаду. Не менш цікавою стали екскурсії до Королівських палат (Італійський дворик) та до музею зброї «Арсенал», які належать до Львівського історичного музею. Ну і звичайно як без огляду міста з Високого Замку. 
       Комфортабельне та швидке перевезення забезпечив підприємець Сергій Приймук. Цікавий екскурс по місті та його історії провів екскурсовод, підприємець Петро Зуб. З харчуванням допомогли представники ТзОВ «Вельт Капітал», Валентина Курагеу, підприємець, депутат Шацької районної ради та Василь Печук, підприємець, депутат Шацької селищної ради. Безкоштовне проведення цікавої екскурсії в музеї зброї «Арсенал» та Королівськими палатами у м.Львів забезпечили працівники Львівського історичного музею за сприяння директора Романа Чмелика. Організувати поїздку вдалося завдяки підтримці служби у справах дітей Шацької РДА, відділу соціальних служб для дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування. Шацька районна рада щиро вдячна усім, хто долучився до доброї справи та подарували діткам свято!

 

05.06.2019 року
 
Фотогалерея