ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

8 серпня Шацький район з робочим візитом відвідали Оксана Урбан, радник з децентралізації та Микола Павлюк, радник з юридичних питань Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування

       Фахівці завітали до сільських рад Шацького району, які мають бажання доєднатися до Шацької ОТГ цього річ. Під час зустрічей в Піщанській, Пулемецькій та Ростанській сільській рад було надано консультаційну допомогу в оформленні документів, відповідно законодавства.
       Також гості відвідали Світязьку, Пульмівську та Грабівську сільські ради. Очільники цих сільських рад окреслили свої позиції щодо завершення процесу децентралізації у Шацькому районі. В серпні цього року на розгляд депутатів Світязької сільської ради буде винесено питання щодо порядку громадського обговорення. Позиція Пульмівської сільської ради наразі залишається невизначеною. Доля Грабівської сільської ради щодо приєднання до Шацької громади залежить від рішення Пульмівської чи Світязької сільської ради, або ж в разі доєднання до Шацької ОТГ Згоранської сільської ради Любомльського району.

 

12.08.2019 року
 
Фотогалерея