ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

9-11 серпня в Шацькому районі проходили Європейські Дні добросусідства, які відбуваються між прикордонними регіонами Польщі та України

       Урочисте відкриття тимчасового пункту перетину на понтонному мосту між Адамчуками Шацького району та Збереже Влодавського повіту відбулося 9 серпня. Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, представляв делегацію Шацького району. Також взяли участь Ірина Вахович, голова Волинської обласної ради та Олександр Киричук, виконуючий обов’язки голови Волинської обласної державної адміністрації, Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької райдержадміністрації, Віталій Цвид, голова Грабівської сільської ради, Ніна Вирович, директор Шацького МБК.
        Ювілейні Х Дні Добросусідства було відкрито прес-конференцією польським журналістам. Анжей Романчук, староста Влодавського повіту оголосив про те, що це остання можливість відкриття, на що поляки, які стояли в черзі до митного переходу гучно почали заперечувати та просити про те, щоб відкривали перехід знову. Усі присутні на конференції висловили сподівання, що наступна зустріч подібного формату відбудеться під час відкриття постійного переходу, тож всі сили буде спрямовано саме на такий результат.
       Також в день відкриття, 9 серпня, було організовано екскурсійний прес-тур Шацькими озерами. Восьмеро представників польських ЗМ І ознайомилися з найкрасивішими місцями Шацького краю. Екскурс проводив Петро Зуб.
       За інформацією Луцького прикордонного загону за три дні через тимчасовий пункт пропуску «Адамчуки-Збереже» перетнуло кордон 32 234 тисячі громадян в обох напрямках.

 

13.08.2019 року
 
Фотогалерея