ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради привітав шачан з Днем Незалежності

       В урочистостях, з нагоди державного свята, які відбулися напередодні, 23 серпня, також взяв участь Володимир Бугайчук, заступник голови Шацької РДА. 
       Голова районної ради, з нагоди Дня незалежності України, представив шачанам книгу «Волинський небесний батальйон», в якій написано про трагічні долі волинян, які загинули на сході у війні з Росією. Один примірник Сергій Карпук подарував мамі шацького Героя Сергія Мокренка (про нього також йдеться у цій книзі) – Любові Буз, разом з тим привітавши її з почесним статусом бабусі.
       Також Сергій Карпук вручив медаль «За єдність України» демобілізованим учасникам АТО Сергію Богуті та Олександру Бакуну. Відзначив голова районної ради грамотою Волинської обласної ради та подарунком Світлану Сулік, начальника Шацької ДПІ Любомльського управління. Подяку Волинської обласної ради та цінний подарунок вручив Петрові Зубу, приватному підприємцю, який розвиває туристичний бізнес. 
       Грамотами Шацької районної ради нагороджено Романа Зуба, завідувача амбулаторії ЗПСМ села Піща, Олену Ключук, завідуючу філії І-ІІ ст. с. Смоляри-Світязькі ОЗ середньої освіти «Світязький ліцей» та Олександра Хотинського, сторожа Шацької районної ради.
       Працівники Шацького районного Будинку культури та учасники художньої самодіяльності району для всіх присутніх підготували святковий концерт.

 

27.08.2019 року
 
Фотогалерея