ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

29 серпня указом президента встановлено День національної пам’яті загиблих захисників України

        Долучилися до вшанування пам'яті своїх односельчан і шачани. Серед загиблих у цій війні – двоє жителів Шацького району: Сергій Мокренко з Шацька та Сергій Грибук. 
       Сергій Карпук, голова районної ради, прибув на могилу Сергія Мокренка, загиблого в зоні АТО. Також вшанувати пам'ять загиблого Героя прибули Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА, Людмила Цевух, виконуюча обов’язки голови Шацької ОТГ та інші.
       Відслужив заупокійний молебінь за загиблого воїна та помолився за душі усіх загиблих отець Роман Скірак, настоятель храму святого Архістратига Михаїла, після чого присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання та поклали на могилу квіти.
       -Дякуємо мамі Сергія Мокренка, яка подарувала нам Героя, бо виростила достойного сина своєї держави, - звернувся у своїй промові Сергій Карпук до Любові Буз, матірі загиблого Героя.
       Також учасники заходу вшанували вшанували пам'ять усіх волинян, котрі не повернулися з війни із Росією біля пам'ятної стіни «Небесна варта», що в опорному закладі «НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт Шацьк».
       У селі Світязь на кладовищі біля могили Сергія Грибука отець Роман Скірак також відслужив молебінь, а працівники райвійськкомату, учаснки АТО, родичі померлого та працівники Світязької сільської ради поклали квіти.

 

29.08.2019 року
 
Фотогалерея