ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

День знань цього року припав на 2 вересня, саме цього дня дзвінок покликав за парти Шацьких школярів після літніх канікул

        Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, прибув на святкову лінійку до учнів Підманевської школи. 25 років тому школа вперше відкрила двері для своїх учнів.
       Голова районної ради привітав учнів та вчителів з початком нового навального року, побажав успіхів, старанності в навчанні. Також Сергй Карпук відзначив вчителів навчального закладу, адже це одна з шкіл, яка першою брала участь в конкурсі місцевих ініціатив навальних закладів, який проводила Шацька районна рада. За високу професійну майстерність, багаторічну плідну роботу у вихованні та навчанні підростаючого покоління та з нагоди 25-ти річчя школи очільник районної ради вручив грамоту Шацької районної ради колективу філії І-ІІ ступенів села Підманове опорного закладу загальньої середньої освіти. А з нагоди дня народження школи в подарунок від Шацької районної ради та відділу освіти Шаької РДА отримали сертифікат на придбання газонокосарки для навчального закладу.
       Учні підманевської школи подарували усім присутнім пісні та вірші.

 

04.09.2019 року
 
Фотогалерея